Ozonowanie

OZONOWANIE

Ozonowanie jest idealnym sposobem na pozbycie się wirusów, bakterii, alergenów czy roztoczy.

Dezynfekuje, odświeża, usuwa pleśń, związki zapachowe. Bez problemu poradzi sobie zarówno z zapachem tytoniu w pomieszczeniu czy po remoncie, jak również usunie zdecydowanie bardziej zaawansowany problem, np. po zgonie.

Gwarancja skuteczności

Zespół składający się z wykwalifikowanych techników pracuje na certyfikowanym sprzęcie najwyższej klasy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie, zlecenia o różnym stopniu zaawansowania, począwszy od niewielkich pomieszczeń biurowych czy mieszkań, po duże powierzchnie produkcyjne, szpitale, budynki użyteczności publicznej.

Osoba dezynfekująca

Korzyści w firmie

Praca w czystym i zdrowym otoczeniu znacznie zwiększa komfort pracy, co za tym idzie również efektywność. Zapewnienie najlepszej jakości powietrza pozbawionego wirusów, bakterii i alergenów, ma duże znaczenie dla dobrego zdrowia i samopoczucia pracowników. Ozonowanie oczyszcza również filtry i cały układ klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń, co zdecydowanie wpływa na zmniejszenie liczby zachorowań czy infekcji wśród personelu.

Covid-19

Niestety rzeczywistość zmieniła nam wszystkim plany na najbliższy czas. Zostaliśmy zmuszeni znaczną ilość sił i środków przeznaczyć na walkę z KORONAWIRUSEM.

Likwidacja wirusów

Za pomocą generatorów wytwarzamy ozon, którego cząsteczki niszcząc błonę ochronną wirusa neutralizują go. Po wykonanej dezynfekcji i wietrzeniu pomieszczeń, mierzymy poziom stężenia i ustalamy czas, po którym można korzystać z pomieszczeń. Zazwyczaj jest to do 60 minut, w zależności od warunków wentylacyjnych.

Profilaktyka

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusza na nas wzmożone działania w zakresie utrzymania czystości. Regularne wykonywanie zabiegu ozonowania przynajmniej raz w miesiącu daje nam poczucie bezpieczeństwa dla nas, naszych rodzin, pracowników.

504 40 40 40

W działaniach związanych z dezynfekcją wspiera nas cleaneo

Cleaneo

https://cleaneo.eu/

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Niezwykle istotnym czynnikiem w procesie ozonowania jest dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie całego zespołu. Ściśle przestrzegamy procedur zachowania środków ostrożności zarówno dla osób jak i sprzętu, przed wykonaniem dezynfekcji, w trakcie i po jej zakończeniu, aż do momentu powrotu do firmy.

W przypadku zagrożenia epidemiologicznego wdrażamy procedury systemu kontroli CPS.

Osoba dezynfekująca Cleaneo

CLEANEO PROTECTION SYSTEM