Pranie dywanów

PRANIE WYKŁADZIN

Oprócz dużego zaplecza profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących, posiadamy kilkunastoletnią praktyczną wiedzę, jak zrobić, aby wszystko było czyste, lśniące i co najważniejsze zdrowe dla otoczenia.

Co jest nie mniej ważne, nasi pracownicy charakteryzują się ponadprzeciętną dbałością o detale i komfort klienta w trakcie prowadzonych przez nas usług. Pracujemy solidnia, ale dyskretnie, nie ingerując w życie codzienne firm czy instytucji, często kończąc pranie w sobotę o 4 nad ranem.

Technologia prania

  1. odkurzanie
  2. trzepanie bezpyłowe
  3. oprysk wstępny
  4. wcieranie za pomocą szorowarek Taski
  5. pranie ekstrakcyjne
  6. płukanie
  7. suszenie mechaniczne (opcja dodatkowa)
CENNIK PRANIA WYKŁADZINY
504 40 40 40 Odbieramy i przywozimy GRATIS!
Auto zamawiam pranie

Siedziba pralni

1. Mińsk Mazowiecki, ul. Świętokrzyska 5

2. Warszawa, ul. Grzybowska 87

Dojazd do 10 km GRATIS. Do 30 km - 30 zł, 30-50 km - 50 zł.

Biuro zamawiam pranie Sprzęt zamawiam pranie

Zwykły odkurzacz nie jest w stanie skutecznie odkurzyć dywanu czy wykładziny.

Oczywiście zbierze co większe zanieczyszczenia, jednak wbite mocno w strukturę tkaniny pyłki, drobnoustroje i pozostałości po spotkaniach czy imprezach należy potraktować w sposób szczególny.

Nasz zespół fachowców od „brudnej roboty” dysponuje najwyższej klasy sprzętem firm Lavor, Taski, Karcher, Kirby, Numatic.

Usuwamy plamy

Od kilkunastu lat spotykamy się z różnymi wyzwaniami.

Nie straszny nam przedszkolny armagedon na dywanie czy 600 m2 wykładziny po bardzo udanym „Sylwestrze” ;)

Ze zdecydowaną większością trudnych zabrudzeń radzimy sobie wzorowo, wspierani najwyższej klasy środkami chemicznymi marki Chemspec. Zdarzają się jednak zabrudzenia, których nie da się usunąć w stu procentach, ponieważ kolejne próby mogłyby uszkodzić materiał.

Wykładzina stosowana jest zazwyczaj w pomieszczeniach biurowych lub też miejscach dość dużej rotacji osób. Oprócz dedykowanej charakterystyki tworzywa lub tkaniny oraz właściwości estetycznych, zapewnia izolację termiczną i akustyczną.

Narażona na bardzo intensywne użytkowanie w zależności od pory dnia i roku deptana jest codziennie przez tysiące par zabrudzonych butów.

Warto zatem korzystać cyklicznie ze specjalistycznej usługi prania i konserwacji wykładzin, najlepiej 2 razy w roku. Daje nam to jednocześnie trwałość i jakość, tak potrzebną w sprawnie działającej firmie.